دوره های آموزشی سازمانی

شرکت گاما با بیش از دو دهه سابقه در طراحی و تولید نرم افزارهای آموزشی و ارائه آموزشهای الکترونیک و حضوری، اینک با ارائه آموزش های کاربردی به سازمانها و شرکتهای در محیط خودشان، تجربیات خود را با شما به اشتراک میگذارد.

بزرگترین مزیت برگزاری دوره های آموزشی در سازمان شما، هماهنگ سازی آموزش با نیازهای شماست و این امکان را برایتان فراهم میآورد تا برخی مشکلات مرتبط را با اساتید و صاحب نظرات دوره آموزشی در میان گذاشته و به راهکارهای مناسبی دست یابید.

 

ویژگی های دوره های گاما

  • ارائه آموزشهای بسیار کاربردی در قالب کارگاههای کوتاه مدت یک تا هشت روزه
  • ارائه نکات عملی و کاربردی بر اساس سالها تجربه اساتید کار آزموده
  • برگزاری در محل سازمان یا شرکت شما و متناسب با زمان شما در سراسر کشور
  • بهینه سازی آموزش متناسب با نیازهای شما
  • ارائه مدرک پایان دوره از طرف شرکت گاما
  • تضمین کیفیت دوره های آموزشی و رضایتمندی شما
  • امکان برگزاری آموزش در خارج از سازمان 

 

 

نحوه درخواست دوره

برای رزرو و درخواست هر یک از دوره های آموزشی، لطفا با شماره تلفنهای 44963066–44963065 تماس حاصل فرمایید و با مشخصی کردن دوره مورد نظر و تعداد نفرات شرکت کننده در آزمون، یک هفته قبل از تاریخ برگذاری، درخواست خود را ثبت فرمایید.

جهت برگزاری هر دوره، تعداد شرکت کنندگان باید به تعداد حد نصابی که در مشخصات دوره ذکر شده، رسیده باشد.

 

زمان برگزاری دوره

تعداد ساعات هر دوره آموزشی در مشخصات آن ذکر گردیده است اما زمان برگزاری و تقسیم تعداد ساعتها به روزهای مختلف، متناسب با نیاز و شرایط سازمان و با توافق طرفین قابل تعیین خواهد بود.

 

قیمت ها

قیمت هر دوره در توضیحات آن برای هر نفر ذکر شده است. به ازای هر 5 نفر از 5 درصد تخفیف ویژه گروهی تا سقف 20 درصد بهره مند خواهید شد.
قیمت هر دوره شامل حق التدریس، بسته آموزشی و اعطای گواهی نامه است.

 

درخواست دوره های اختصاصی

در صورت نیاز به دوره اختصاصی چه به لحاظ موضوع و چه به لحاظ سرفصلها و طول دوره، میتوانید با شماره تلفنهای 44963066–44963065 تماس حاصل فرموده و نیاز خود را مطرح فرمایید. تیم ما پس از بررسی دوره مورد درخواست، حداکثر تا یک هفته شرایط برگزاری و قیمت آن را اعلام خواهد نمود.

 

نحوه برگزاری دوره ها

هر دوره میتواند برای یک سازمان یا شرکت در محل خود آن شرکت و یا در صورت درخواست در خارج از سازمان در محلهایی که شرکت گاما به همین منظور اجاره میکند، برگزار گردد. 
موارد مربوط به تدارکات محل برگزاری، پذیرایی، اقامت اساتید و ... به صورت توافقی و طی قراردادی ذکر خواهند شد.

 

دوره های آنلاین

در صورت تمایل، امکان برگزاری دوره ها به صورت آنلاین نیز وجود دارد. جهت اطلاع از شرایط دوره های آنلاین لطفا با تلفنهای 44963066–44963065 تماس حاصل فرمایید.

 

مدارک پایان دوره

در پایان هر دوره آموزشی مدارکی از طرف شرکت گاما به شرکت کنندگان اعطا خواهد گردید.