خدمات سخت افزاری

ارائه کننده خدمات حرفه ای طراحی و تولید سخت افزار

شرکت گاما در زمینه مشاوره، طراحی سخت افزار و نمونه سازی با بهره گیری از آخرین تکنولوژی های روز دنیا و با شناخت کامل از قطعات موجود در بازارهای داخل و خارج از کشور آماده ارائه خدمات به شماست. با تجربه در زمینه سیستم های موقعیت یاب جهانی، سیستم های رادیویی، سیستم ها و پروتکلهای ارتباطی wireless، منابع تغذیه و سیستم های اندازه گیری می توانیم بهترینها را به شما عرضه کنیم.


contact-us

دستگاه های مبتنی بر ارتباطات وایرلس بخش بزرگی از تجهیزات ارتباطی را تشکیل می دهند. این ارتباطات می توانند مبتنی بر ارتباطات رادیویی (RF) و RFID، وای فای، بلوتوث و ... باشد. ما در زمینه طراحی تجهیزات سخت افزاری وایرلس پروژه های موفقی را اجرا کرده ایم. در صورت نیاز به طراحی و تولید چنین سخت افزارهایی با ما تماس بگیرید.


contact-us

یکی از نیازهای کشور در زمینه نیل به خودکفایی، شناخت تجهیزات الکترونیکی ساخت خارج از کشور و امکان نمونه سازی آن میباشد. مهندسی معکوس به معنی کپی برداری از یک وسیله الکترونیکی نیست بلکه شناخت کامل وسیله، بازسازی تمام و یا بخشی از آن، امکان تصحیح و یا تغییر رفتار وسیله در شرایط خاص و نهایتا تولید آن با لوازم و قطعات موجود است. در این زمینه شرکت گاما پروژه های متعددی را اجرا و تکمیل نموده که از آن جمله میتوان به پروژه بردهای کنترل گیت مترو اشاره کرد.


contact-us

با توجه به اهمیت امنیت در منازل و همچنین مبحث مصرف صحیح و بهینه انرژی، امروزه خانه های هوشمند مورد توجه بسیاری قرار گرفته اند. خانه هوشمند یک مبحث کلی است که تکنولوژی های بسیار و محصولات فراوانی را شامل میشود تا نهایتا بتوان به یک مجموعه بهینه دست یافت. این مبحث هنوز در ابتدای راه خود قرار دارد با این همه شرکت های بسیار در گیر بخشهایی از مجموعه ابزارهای مورد نیاز این خانه ها شده اند. برای هوشمند بودن یک خانه اولین مسئله ارتباط اجزاء مختلف خانه با یکدیگر و با یک پردازشگر مرکزی است که در همین راستا نیز پروتکلهای زیادی ساخته شده است. ما با شناخت ابزارهای مختلف در زمینه های امنیت، روشنایی، انرژی، سلامت، سرگرمی و ... می توانیم مشاور شما در پروژه های هوشمند سازی (BMS) ساختمانها باشیم.

 
contact-us

تولید نرم افزار مناسب برای یک سخت افزار می تواند آن را کاملا متفاوت نماید. تجربه ما در برنامه نویسی میکروکنترلر ها و همچنین شناخت سخت افزار های مختلف برای ما امکان تولید Firmware های حرفه ای و پیچیده ای را فراهم آورده است.


contact-us

شرکت ما با شناختی که از کارت های هوشمند و تجهیزات مرتبط با آن دارد می تواند شما را در پیاده سازی پروژه های مرتبط با فناوری کارت های هوشمند یاری کند.


contact-us